Přímluvné modlitby za bratra Petra Jaška neprávem vězněného v Súdánu

Vážení bratři a sestry, rádi bychom vám podali aktuální informace o našem bratrovi Petru Jaškovi, který je členem sboru CB Kladno.

Petra mnozí z vás znáte, v některých společenstvích představoval činnost Hlasu mučedníků. Je od prosince 2015 vězněn, za svoji práci, ve vězení v Sudánu. Souhrnnou informaci najdete na odkazu http://www.hlas-mucedniku.cz/pnp.php?datum=2016-10-01 .

Chceme vás poprosit o přímluvné modlitby. 17.10. se uskuteční další stání probíhajícího procesu a tento čtvrtek 6.10. se bude v Evropském parlamentu hlasovat pro rezoluci za propuštění Petra a tří sudánských pastorů. Podílí se na tom europoslanec Pavel Svoboda. Je pochopitelné, že pokud bude rezoluce schválena, může to mít velkou váhu pro celý případ.

Je možné se také připojit k půstu a modlitbám, které v kladenském sboru držíme od února 2016. Přihláška do postního řetězce je http://modlitby.cbkladno.cz/pust/.

V odkazu výše na Hlasu mučedníků je také další, velmi důležitá možnost Petrovi podpory. Je zde připraven k vytištění "koresponďák" s žádostí o Petrovo propuštění adresovaný na pražskou adresu Sudánského velvyslanectví. Myslíme si, že právě před dalším stáním soudu je zaslání této žádosti velvyslanci Sudánu v ČR pořebné.

Budeme rádi, když přepošlete tuto zprávu do vašeho nejbližšího okolí.

Další odkazy:
http://www.csw.org.uk/2016-sudan-trials
http://www.foxnews.com/world/2016/09/21/christian-pastors-face-death-pen...

Děkujeme za vaši podporu.
S přání Božího pokoje,
Dušan Pospíšil
CB Kladno (pozn. dříve CČSH)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat